fly.wgz.cz

fly.wgz.cz - Vaše cesta k letectví

Homepage

ČD SKY

aneb hop z vlaku do letadla

informovala o tom webová stránka www.cd.cz
ČD SKY - snadná cesta do Evropy

Nemáte doma internet, a přesto rádi cestujete vlakem či letadlem? Rádi nakupujete za výhodné a konečné ceny? Využijte nabídku Českých drah a letecké společnosti SKY Europe a kupte si letenku s jízdenkou na jednom místě přímo na vybraných nádražích Českých drah za nejlepší ceny.

Výhodný balíček - letenka SKY Europe a jízdenka ČD

Od 15. února 2008 si můžete zakoupit letenku přímo u pokladní přepážky ve stanicích jako jsou například Brno hl.n., Pardubice hl.n., Ostrava Svinov a Praha Libeň. Přehled konečných cen letenek a destinací naleznete v tabulce. Letenku si můžete zakoupit za levnější cenu šest týdnů před uskutečněním cesty, nejpozději však dva týdny předem. K letence je nutné pořídit i jízdní doklad Českých drah z / do tarifního bodu Praha letiště NAD. Pokud však budete letenku kupovat dva měsíce před uskutečněným letem, provázání s jízdním dokladem ČD není nutné. Můžete tak například cestovat z Břeclavi do Benátek za konečnou cenu 1690 Kč (1290 Kč cena letenky + 400 Kč SC Net jih).

Destinace v zóně A:
Milán (Bergamo), Brusel, Kodaň, Benátky (Treviso)
zakoupení letenky konečná cena letenky
6 a více týdnů před odletem 1290 Kč
2 - 6 týdnů před odletem 1690 Kč

zakoupení letenky     
konečná cena letenky
6 a více týdnů před odletem    
1290 Kč
2 - 6 týdnů před odletem    
1690 Kč


Destinace v zóně B:
Řím, Londýn (Luton), Neapol, Paříž (Orly), Amsterdam, Athény  
zakoupení letenky konečná cena letenky
6 a více týdnů před odletem 1790 Kč
2 - 6 týdnů před odletem 1990 KčNákup letenky na nádraží vám zprostředkuje osobní pokladník u přepážky označené logem ČD SKY. Následnou platbu za nákup letenky můžete provést v hotovosti nebo platební kartou standardně akceptovanou u pokladních přepážek Českých drah.

Produkt ČD SKY vám nabízí možnost nákupu letenek na cesty z a do Prahy se SKY Europe za zvýhodněné konečné ceny obsahující veškeré poplatky za přepravu a další poskytnuté služby během letecké přepravy tzn., že uvedené ceny letenek jsou fixní a konečné za 1 osobu a jednosměrný let. Letenku však lze zakoupit i pro cestu zpět. Bodem odletu resp. příletu na území ČR je Praha-Ruzyně.

Svůj let si můžete koupit v některé z následujících stanic: Brno hl.n., Břeclav, Ústí nad Labem hl.n., Děčín hl.n., Frýdek-Místek, Cheb, Karviná hl.n., Liberec, Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Olomouc hl.n., Plzeň hl.n., Přerov, Prostějov, Pardubice hl.n., Praha-Libeň, Opava východ, Hradec Králové hl.n., Valašské Meziříčí, Znojmo.
Žádné komentáře
 
aXf WebStudio8 © 2007-2008

aXf WebStudio8, Tým 4 - Redakce fly.wgz.cz © 2008

Všechna práva vyhrazena, více informací v licenci

All rights reserved please read a license